Możliwości pomocy

Stowarzyszenie Nadzieja - Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych

Kompleksowe wparcie prawne i medyczne

Stowarzyszenie Nadzieja jest organizacją, powstałą w celu niesienia pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

Prawnicy Kancelarii Prawnej Subsydium, z którymi współpracujemy to doświadczeni profesjonaliści specjalizujący się w postępowaniach sądowych. Bardzo dużą część prowadzonych przez nich spraw stanowią cywilne sprawy odszkodowawcze. Nasi prawnicy cechują się wysokim poziomem kompetencji merytorycznych oraz umiejętnościami dokonywania właściwej oceny sytuacji. Zgłaszając się do Stowarzyszenia Nadzieja można mieć gwarancję, że otrzyma się profesjonalną poradę prawników posiadających zdolności strategiczne oraz wiedzę i doświadczenie praktyczne.

Dodatkowo, dzięki współpracy z doskonałymi ośrodkami medycznymi i rehabilitacyjnymi, Stowarzyszenie Nadzieja zapewnia profesjonalną pomoc również w zakresie powrotu do całkowitego zdrowia. W zależności od poniesionych szkód i powstałych urazów, przedstawiciele organizacji udzielają pomocy w doborze odpowiedniego ośrodka, a także właściwego specjalisty. Warto pamiętać, że w przypadku wystąpienia uszczerbków na zdrowiu, ważne jest, aby rozpocząć leczenie jak najszybciej, gdyż zmniejsza to ryzyko wystąpienia powikłań, a także daje duże szanse na szybki i całkowity powrót do pełnej sprawności sprzed wypadku.

Stowarzyszenie Nadzieja oferuje również wsparcie psychologiczne, które często jest niezbędną formą pomocy po traumie, jaką poszkodowany przeżył podczas wypadku. Otoczenie troskliwą opieką, przez doświadczonych specjalistów sprawia, że pokrzywdzony szybko osiąga spokój i harmonię ducha, co ułatwia mu powrót do codziennych czynności.

Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia

  • Bezpłatna pomoc prawną dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w tym bezpłatne reprezentowanie osób poszkodowanych przez profesjonalnych pełnomocników w sprawach karnych toczących się przeciwko sprawcom wypadków.
  • Bezpłatna analiza okoliczności konkretnych zdarzeń drogowych i oszacowanie możliwych roszczeń.
  • Bezpłatna analiza dokumentów i materiałów dowodowych dostarczonych przez poszkodowanych.
  • Bezpłatne formułowanie wskazówek do dalszego postępowania.
  • Bezpłatna pomoc w znalezieniu właściwych pełnomocników do prowadzenia cywilnej sprawy odszkodowawczej.
  • W przypadku proponowania przez zakład ubezpieczeń odszkodowania, które nie zadowala poszkodowanego. Kancelarie Prawne (adwokackie i radców prawnych) współpracujące ze Stowarzyszeniem – po otrzymaniu pełnomocnictwa – skierują pozew do sądu cywilnego i będą reprezentować osobę poszkodowaną w sądzie.
  • Bezpłatne konsultacje u specjalistów z dziedziny psychologii i rehabilitacji.
  • Bezpłatna pomoc w znalezieniu ośrodków rehabilitacyjnych z rehabilitacją ogólnoustrojową i neurologiczną w warunkach całodobowych świadczeń zdrowotnych.

Zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem.