Misja Stowarzyszenia

Misja Stowarzyszenia Nadzieja - Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych

Nieść pomoc, budować świadomość na temat odszkodwań

Celem Stowarzyszenia jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Zapraszamy do zaponania się ze Statutem Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych "Nadzieja".

Statut Stowarzyszenia Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych Nadzieja

Nieszczęśliwy wypadek może spotkać każdego. Często osoby poszkodowane są zagubione i nie wiedzą gdzie się zwrócić, aby otrzymać pomoc.

Jesteśmy stowarzyszeniem, które wychodzi im na przeciw. Obdarzamy opieką wszystkich poszkodowanych, którzy tego oczekują. Pragniemy pomagać osobom pokrzywdzonym, potrzebującym zarówno wsparcia prawnego jak i medycznego. Dzięki współpracy z profesjonalnymi doświadczonymi prawnikami z Kancelarii Prawnej Subsydium, a także ośrodkami medycznymi i rehabilitacyjnymi, jesteśmy w stanie zaoferować specjalistyczną i pełnowymiarową formę opieki.

Stowarzyszenie Nadzieja kieruje się dobrem osób poszkodowanych. Podstawą działań organizacji jest budowanie relacji opartych na zaufaniu i wiarygodności. Osoba pokrzywdzona, zwracając się do nas, może mieć pewność, że zostanie potraktowana w profesjonalny sposób, pełen szacunku i wsparcia.

Jeśli brałeś udział w wypadku komunikacyjnym, lub znasz osoby, które uczestniczyły w takim nieszczęśliwym zdarzeniu, skontaktuj się z nami, a otoczymy Cię troską i wsparciem, którego teraz potrzebujesz. Proszenie o pomoc nie jest wstydem.

Warto nam zaufać

  • Wsparcie poszkodowanych przez Kancelarię Prawną Subsydium
  • Specjalistyczna opieka ze strony ośrodków medycznych i rehabilitacyjnych
  • Wiarygodność, troska, wsparcie i szacunek

Zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem.